Autor Wątek: Problem z tworzeniem tematu/wchodzeniem do tematów/itp.  (Przeczytany 3095 razy)

16 Grudzień 2015, 02:16:26

hanler

  • Full Member

  • Offline
  • ***

  • 108
  • Płeć
    Mężczyzna

    Mężczyzna
    • Mój blog
Problem z tworzeniem tematu/wchodzeniem do tematów/itp.
« dnia: 16 Grudzień 2015, 02:16:26 »
Ostatnio przy podróżowaniu przez forum często spotyka mnie takie cuś:

"Connection Problems

Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later. Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mangaani/domains/manga-anime.pl/public_html/forum/Sources/Errors.php:415) in /home/mangaani/domains/manga-anime.pl/public_html/forum/Sources/Errors.php on line 346 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mangaani/domains/manga-anime.pl/public_html/forum/Sources/Errors.php:415) in /home/mangaani/domains/manga-anime.pl/public_html/forum/Sources/Errors.php on line 347 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mangaani/domains/manga-anime.pl/public_html/forum/Sources/Errors.php:415) in /home/mangaani/domains/manga-anime.pl/public_html/forum/Sources/Errors.php on line 348 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mangaani/domains/manga-anime.pl/public_html/forum/Sources/Errors.php:415) in /home/mangaani/domains/manga-anime.pl/public_html/forum/Sources/Errors.php on line 351 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mangaani/domains/manga-anime.pl/public_html/forum/Sources/Errors.php:415) in /home/mangaani/domains/manga-anime.pl/public_html/forum/Sources/Errors.php on line 352 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mangaani/domains/manga-anime.pl/public_html/forum/Sources/Errors.php:415) in /home/mangaani/domains/manga-anime.pl/public_html/forum/Sources/Errors.php on line 353
Connection Problems

Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later."

Miałem przez to problemy ze stworzeniem tematu, dublowało mi go, a po usunięciu jednego, po chwili znikał i drugi. Do tego problemy z odpisywaniem czy po prostu wchodzeniem w dany temat. Irytujące. Nie wydaje mi się, żeby wina leżała po mojej stronie, choć jeśli tak, to mnie oświećcie.

Odpowiedź #116 Grudzień 2015, 08:52:51

Mroczna

  • Full Member

  • Offline
  • ***

  • 223
  • Płeć
    Kobieta

    Kobieta
Odp: Problem z tworzeniem tematu/wchodzeniem do tematów/itp.
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Grudzień 2015, 08:52:51 »
Mi to wyskakiwało tylko na samym początku, bo teraz już jest z tym spokój.

Odpowiedź #216 Grudzień 2015, 11:07:08

hanler

  • Full Member

  • Offline
  • ***

  • 108
  • Płeć
    Mężczyzna

    Mężczyzna
    • Mój blog
Odp: Problem z tworzeniem tematu/wchodzeniem do tematów/itp.
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Grudzień 2015, 11:07:08 »
Dzisiaj też już jest u mnie ok, ale ten nocny problem był zauważalny. Nie wiem od czego to zależy.

Odpowiedź #316 Grudzień 2015, 15:22:03

Talduk

  • Administrator
  • Full Member

  • Offline
  • *****

  • 187
  • Płeć
    Mężczyzna

    Mężczyzna
Odp: Problem z tworzeniem tematu/wchodzeniem do tematów/itp.
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Grudzień 2015, 15:22:03 »
Niestety, niedawno zainstalowana wtyczka antyspamowa się posypała, skutkiem czego nie była możliwa rejestracja na forum. Więc ją wyłączyłem, nie pamiętam już kiedy, ale jakoś niedawno. W nocy boty rzuciły się na forum z nadzieją sporo rejestracji, obciążyło to bazę danych, dlatego pojawiły się problemy. Jak się ogarnę, zabieram się od razu nad lepszym zabezpieczeniem forum. Dopiero co wróciłem niedawno z pracy i nawet nie jadłem, tylko zajrzałem na forum co tam słychać.

Odpowiedź #416 Grudzień 2015, 15:37:46

hanler

  • Full Member

  • Offline
  • ***

  • 108
  • Płeć
    Mężczyzna

    Mężczyzna
    • Mój blog
Odp: Problem z tworzeniem tematu/wchodzeniem do tematów/itp.
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Grudzień 2015, 15:37:46 »
Nie śpiesz się, wiadomo, trzeba odpocząć i mieć czas na ważniejsze sprawy. Dobrze wiedzieć, że to nie z mojej strony wynika wina.